anonymous people standing on street among smoke during protests at night
Aktualności

Zaczyna wrzeć. Czy to realizacja planu, czy jego upadek?

Systematycznie z Europy dochodzą informacje o zamieszkach i protestach antypandemicznych i antylockdownowych. Europa zaczyna wrzeć. W Polsce można wymienić choćby #GóralskieVeto i #otwieraMY. W naszej ojczyźnie sytuacja nie wydaje się aż tak napięta jak we Włoszech, czy Irlandii. Ile w tych relacjach jest prawdy a ile nadmuchanych miniwydarzeń. Trudno powiedzieć.

Podczas gdy w Irlandii mamy do czynienia z ministarciami ulicznymi:

To w Rosji i w niektórych stanach w USA pandemii nie widać:

A gdy ponownie zajrzymy do Europy, to mamy manifestacje włoskich restauratorów i protesty uliczne w Rumunii:

Rumunia – https://t.me/radioszczumic/87

Czy świat i Europa budzi się z tego plandemicznego kłamstwa, czy to po prostu część inżynierii społecznej NWO? Na pewno są niekorzystne scenariusze, które można zbudować na tym, że na świecie zaczyna wrzeć. Pamiętajmy jednak, że to Stwórca dopuszcza lub nie wszelkie plany realizowane na tym świecie. Możliwe, że to jeszcze nie czas na dopięcie Rządu Światowego.

Na marginesie przypominam, że kanał Radia Szczumic na YouTube został ocenzurowany i skasowany. Od 2 kwietnia funkcjonuje nowy główny kanał. Proszę o subskrypcje. Jednocześnie proszę o wsparcie finansowe działalności Radia Szczumic. Dane do przelewu i PayPala, można znaleźć w odnośniku w górnej belce – WSPARCIE.