Aktualności Gorący temat

Prorocy i NEW AGE #PGN 2020-11-25

Jeden z widzów podesłał mi to nagranie i poprosił o zapoznanie się, gdyż zawiera ciekawe informacje. Zapoznałem się i chciałem się podzielić i przestrzec przed różnymi niebezpieczeństwami. Co niniejszym czynię. Nagranie mówi o sprawach obecnych o tym, co dzieje się teraz. Pokazuje oszustwa i wskazuje potencjalne rozwiązanie. Porusza tematy, które znamy ze słów samych globalistów i dokłada do nich domysły, plotki. Są też… Prorocy i NEW AGE. Zacznijmy od informacji, które są faktami, albo bardzo blisko nich leżą, a następnie rozprawmy się z całą resztą.

Artykuł w trakcie moderacji

Amazon i Neil Ferguson

Amazon sponsorował, a Neil Ferguson przygotował prognozę/symulację/model wg, którego 2,2 mln osób miało zginąć z powodu COVID-19. Wiemy, że Neil Ferguson faktycznie taki model przedstawił i w oparciu o niego na początku wiosny 2020 zamknięto cały świat. Wiem też, że model był błędny, ale to nie przeszkodziło globalistom kontynuować blokadę na jesień.

Tu parę stron:
https://www.google.com/search?q=neil+ferguson+model&oq=neil+ferguson+model&aqs=chrome..69i57.4069j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
https://duckduckgo.com/?q=neil+ferguson+model&t=h_&ia=web
https://edition.cnn.com/2020/05/05/uk/neil-ferguson-imperial-coronavirus-sage-gbr-intl/index.html

Nie znalazłem natomiast potwierdzenia, że Amazon sponsorował tę symulację Neila Fergusona. Przyznaję, że nie szukałem bardzo mocno, ale na wierzchu zarówno przeglądarki Google, jak i Duckduckgo cisza:
https://www.google.com/search?q=neil+ferguson+amazon+covid&source=lnms&tbm=nws&sa=X&ved=2ahUKEwiFhM2Gjp3tAhUFLewKHWrHBSAQ_AUoA3oECAgQBQ&biw=1048&bih=902
https://duckduckgo.com/?q=neil+ferguson+amazon+covid&t=h_&ia=web

Testy PCR

Drugi, ważny punkt wymieniany w tym programie, a związany z oszustwem to testy PCR, które są zaprojektowane do wykazania błędnie pozytywnych testów. Chodzi o to, że cykle w teście PCR są ustawione za wysoko, w okolicach 33, a powinny być na poziomie 17. To sprawdzona informacja i potwierdzona choćby przez The New York Times.

W audycji przyrównuje się tę manipulację do przykładu kierowcy podróżującego samochodem 20 mil na godzinę, podczas gdy wadliwy licznik pokazuje 40 mil na godzinę.

Lucyferace i patent 002020060606

Trzeci ważny punkt to połączenie osób: Neila Fergusona, Billa Gatesa, Charlesa Libera, Jefrey’a Epstein’a i dr Fauci. Powiązania tych osób nie są jasne. Wiele faktów wskazuje, że się znali, ale czy i jak współpracowali, to poza niewieloma artykułami (dwa linki właśnie pokazałem) jest ciężkie do wykazania.

Niemniej jednak łączy się ich w kwestii ID2020 i Lucyferazy (Luciferase po ang.). Oba te hasła są faktami i o dziwo mają ze sobą związek w temacie szczepionek mRNA, o czym mowa też w tym show. Z mRNA ma związek dr Fauci, czego nie kryje. Z Faucim ma związek Gates, Rockefellerowie, Trump i cała reszta śmietanki. O tym więcej w programie “Fauci – po nitce do kłębka”. Wiemy też, że Gates inwestuje w ID 2020, choćby poprzez Microsoft i Gavi. Co widać na oficjalnej stronie ID2020. Można to też sprawdzić w moim programie “ID2020”.

Jefrey Epstein natomiast gościł prawdopodobnie wszystkich tych panów na swojej pedo-wyspie. Ciężko stwierdzić kogo dokładnie, bo lista jest na prawdę długa. Lewicowe media pokazują go z Trumpem, a prawicowe z Clintonem, ale wiadomo, że bywała tam lub spotykała się z nim gdzie indziej większość celebrytów, choćby Mark Zuckerberg. Czego dowodzą podobno dziwne zdjęcia. Czy Mark cieszył się spotkaniem z Epsteinem, czy nie i czy o tym pisał na Twitterze, czy nie to kompletnie inna historia mająca przyćmić fakt, że się dobrze znali.

Bioluminescencja biometryczna.

Poniższy fragment za: https://www.natureofhealing.org/luciferase-id2020-system/

Bioluminescencja to „zimne światło”, które pochodzi z reakcji chemicznej zachodzącej w żywym organizmie. Zimne światło oznacza, że mniej niż 20% światła generuje promieniowanie cieplne lub ciepło. Większość organizmów bioluminescencyjnych występuje w oceanie; ryby, bakterie i galaretki. Na lądzie można znaleźć niektóre organizmy bioluminescencyjne, w tym świetliki i grzyby. Prawie nie ma organizmów bioluminescencyjnych występujących w siedliskach słodkowodnych.

Do teraz.

Naukowcy twierdzą, że ludzie mogą wykorzystywać bioluminescencję poprzez chemiczny enzym zwany Lucyferazą. Enzymy katalizują biochemiczne reakcje łańcuchowe w organizmie, aby coś się stało. Tak się składa, że Lucyfer to nazwa teleskopu Watykanu na szczycie Mt. Graham w południowo-wschodniej Arizonie, a także imię niesławnego upadłego anioła.

Naukowcy z MIT stworzyli platformę mikroigłową przy użyciu fluorescencyjnych mikrocząstek zwanych kropkami kwantowymi (QD), które mogą dostarczać szczepionki i jednocześnie w niewidoczny sposób kodować historię szczepień bezpośrednio w skórze. Bill Gates nazywa to Systemem Szczepień Mikroigłowych Ludzkich Wszczepialnych Kropek Kwantowych .

Naukowcy zaprojektowali swój barwnik tak, aby był dostarczany przez plaster mikroigłowy, a nie za pomocą tradycyjnej strzykawki i igły. Takie plastry są obecnie opracowywane, aby dostarczać szczepionki przeciwko odrze, różyczce i innym chorobom. QD składają się z nanokryształów, które również emitują światło bliskiej podczerwieni (NIR), które można wykryć za pomocą specjalnie wyposażonego smartfona za pomocą aplikacji. Kropki mają średnicę około 4 nm i są zamknięte w biokompatybilnych mikrocząstkach, które tworzą kulki o średnicy około 20 µm. To kapsułkowanie pozwala na pozostanie barwnika na miejscu pod skórą po wstrzyknięciu.

Zespół MIT postanowił opracować metodę rejestrowania informacji o szczepieniach w sposób, który nie wymaga scentralizowanej bazy danych ani innej infrastruktury, a raczej jest to zdecentralizowana dokumentacja medyczna „na pacjencie”. Nie ujawniono żadnej wzmianki o dodawaniu lub odejmowaniu informacji, lub hakowaniu.

Zabawa w Boga oraz dwa oszustwa

W show, od którego zacząłem, a o którym mogliście już zapomnieć, słusznie twierdzą, że ci globaliści bawią się w Boga. Do tego zauważają, że podobne osoby zamieszane są w oszustwo covidowe, jak i wyborcze w USA. Twierdzą, że są ślady prowadzące nawet do Gates’a. O czym pisują też inne media.

Do tego momentu poza paroma naciągnięciami faktów jest dobrze, ale… Jak szybko się orientujemy, dochodzi do tego proroctwo… ale nie proroctwo Biblijne. Proroctwo niejakiego Kima Clementa. Do programu zaproszona jest też jego, żona Karen Clement, która też ma zdolności profetyczne. Jak twierdzą, ich proroctwa pochodzą od Stwórcy i wypowiadają je w imieniu Jezusa. Ich strona twierdzi, że działa na chwałę Królestwa Bożego. W programie są przedstawione dwa albo trzy proroctwa. Dzieje się to przy akompaniamencie głośnej muzyki, wielomówstwa i transowego powtarzania dźwięków.

Otoczka wokół tych proroctw wskazuje, że używane są narzędzia manipulacji. O podobnych technikach wspominałem w serii programów o sektach. Nie oznacza to, że to sekta, ale narzędzia, z których korzystają przypisuje się psychomanipulacji i sekciarstwu.

Nie zniechęcajmy się jednak jedną rzeczą, która na początku nas może odrzucać. Wsłuchajmy się w proroctwa. One mówią, że Trump to nadzieja ludzkości, w nim jest nadzieja na dobrobyt i należy na niego głosować, bo jest wysłannikiem Boga. Kim Clement rzekomo przepowiedział, że Trump wygra wybory w 2016 i stanie się “Trąbą” cokolwiek to ma znaczyć. Na sukcesie tej przepowiedni buduje swoją wiarygodność. Gospodarz show, Clay Clark wymieniony jest w jednym z proroctw Kim’a, dlatego tematem się zajął i promuje go. Żeby było ciekawiej, wszystko wskazuje na to, że ci prorocy prowadzą do NEW AGE…

Wątpliwe proroctwa

Zobaczmy jakie rzeczy “nie grają” w tych proroctwach:

  • to nie jedyny prorok, czy prorokini, która podobne rzeczy głosi w Imię Jezusa. Jest to coraz bardziej modne
  • skoro przy prorokini – Bóg prawie nigdy nie wybierał kobiet na swoich posłańców. Dzisiaj jest wysyp prorokiń.
  • nadzieja i dobrobyt w człowieku, nie w Bogu – Stwórca, gdy wybierał jakiegoś przywódcę jako swoje narzędzie, nie prosił ludzi, żeby go wsparli. Po prostu realizował przez niego swoją wolę niezależnie od tego, co człowiek zamierzył. Najwyżej zachęcał przez swoich proroków, żeby słuchać tego przywódcy. A tu mamy nawoływania do wspierania Trumpa, głosowania na niego itd.
  • Izrael Boży pomieszany z państwem Izrael, które nie ma z nim nic wspólnego i nie wypełnia poprzez swoje powstanie i istnienie żadnego proroctwa biblijnego. Wszystko wskazuje na to, że jest kolejną podróbą stworzoną przez szatana.
  • nie trzeba być prorokiem, żeby uczestniczyć w planie złego, znać plan globalistów i uwiarygadniać się jako prorok Stwórcy.
  • muzyka, wielomóstwo i trans.
  • prorocy ci mają olbrzymią zbieżność z satanistycznym NEW AGE i Qanon – głoszą podobne przewidywania co do Trumpa, przy czym jeszcze żadne się nie sprawdziło. Głoszą pokładanie nadziei w człowieku i odbudowę dobrobytu siłami ludzkimi. To nie są Boże, biblijne nauki, za to świetnie psują to szatańskiego zwiedzenia.

Na świecie nie zapanuje dobrobyt bez Boga

Tego uczy Biblia w całej swojej rozciągłości. Zajrzyjmy teraz do przepowiedni biblijnych, aby zobaczyć, w jaki sposób nadejdzie dobrobyt. Przy okazji zerknijmy na zwodniczą kobietę – Iesebel, która jest wymieniona w Księdze Apokalipsy i pasuje do fałszywych prorokiń. Tym samym zobaczymy co za prorocy są promowani w tym show i czy na pewno prowadzą do NEW AGE:

Obj. 12: 5 (NBG)

(5) I urodziła dziecko, istotę płci męskiej, która ma prowadzić wszystkie narody za pomocą żelaznej laski. Więc jej dziecko zostało porwane do Boga, przed Jego tron.

Obj. 19:14-15 (NBG)

(14) A na białych koniach towarzyszyły mu zastępy, które są w Niebie, odziane białym, czystym bisiorem. (15) Zaś z jego ust wychodzi ostry miecz, żeby uderzył nim narody. I sam będzie je pasł za pomocą żelaznej laski; on także depcze tłocznię wina zapalczywości gniewu Boga, Wszechwładcy. 

Obj. 20:1-10 (NBG)

(1) Ujrzałem także anioła, który zstępował z Nieba, a w swej ręce miał klucz do podziemnego świata oraz potężne więzy. (2) I uchwycił smoka, starodawnego węża, którym jest ten oszczerczy i szatan oraz związał go na tysiąc lat. (3) Potem wrzucił go do świata podziemnego, oraz zamknął i zapieczętował powyżej niego, by już nie zwodził narodów, aż zostanie wypełnione tysiąc lat. Po tych latach ma zostać rozwiązany na krótki okres. (4) Ujrzałem też trony oraz zasiedli na nich, i został im dany sąd. Zobaczyłem także dusze ściętych toporem z powodu świadectwa Jezusa oraz z powodu Słowa Boga, i tych, co nie pokłonili się bestii, ani jej wizerunkowi oraz nie przyjęli piętna na czoło i na ich rękę więc przeżyli oraz zapanowali z Chrystusem tysiąc lat. (5) Zaś pozostali z umarłych nie odżyli, aż zostanie skończone tysiąc lat. To jest najwyższe wzniesienie. (6) Bogaty i święty, kto ma udział w najwyższym wzniesieniu; nad nimi druga śmierć nie ma władzy; ale będą kapłanami Boga i Chrystusa oraz będą władać z Jego pomocą przez tysiąc lat. (7) A kiedy zostanie dokonane tysiąc lat, szatan zostanie uwolniony ze swojego więzienia. (8) I wyjdzie by zwieść narody na czterech rogach ziemi, Goga oraz Magoga, oraz zgromadzić ich na bitwę; a ich liczba jak piasek morza. (9) Więc wyrośli na powierzchni ziemi i okrążyli zastęp świętych oraz umiłowane miasto. A od Boga zszedł ogień z Nieba i ich pochłonął. (10) Zaś ten oszczerczy, który ich zwodzi, został wrzucony do jeziora ognia i siarki, gdzie jest także bestia oraz fałszywy prorok; i będą tarci o kamień probierczy czasu i nocy na wieki wieków.

Obj. 21:1-8 (NBG)

(1) Ujrzałem też nowe niebo i nową ziemię; bowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morze już nie istnieje. (2) A ja, Jan, zobaczyłem święte miasto nową Jerozolimę, schodzącą z Nieba, od Boga; przygotowaną jak przystrojona dla swego męża synowa. (3) Usłyszałem też wielki głos z Nieba, który mówił: Oto przybytek Boga wśród ludzi; i będzie mieszkał pośród nich, a oni będą Jego plemionami; sam Bóg, ich Bóg będzie wśród nich. (4) Bóg też usunie wszelką łzę z ich oczu i śmierci już nie będzie, ani smutku, ani krzyku, ani bólu więcej nie będzie; bowiem pierwsze rzeczy odeszły. (5) Także Ten, co siedział na tronie, powiedział: Oto wszystko czynię nowe. Mówi też: Zapisz, bo te słowa są godne zaufania i zgodne z prawdą. (6) I mi powiedział: Dokonało się. Ja jestem Alfa i Omega, początek i spełnienie. Ja dam darmo ze źródła wody życia temu, co pragnie. (7) Ten, kto zwycięża odziedziczy wszystko, i będę dla niego Bogiem, a on będzie dla mnie dzieckiem. (8) Zaś dla tchórzliwych, niewierzących, wywołujących wstręt, morderców, rozpustników, czarowników, bałwochwalców i wszelkich kłamców jest ich udział w jeziorze płonącym ogniem i siarką; to jest druga śmierć.

Obj. 2: 24-28 (NBG)

 (24) Zaś wam, pozostałym w Tiatyrze; tym, co nie macie za coś tej nauki i którzy nie poznaliście, jak powiadają głębin szatana, mówię: Nie wkładam na was innego ciężaru. (25) Tylko co macie to trzymajcie, aż do czasu gdy przyjdę. (26) A temu, kto zwycięża i aż do końca pilnuje moich czynów dam władzę na narodami. (27) I będzie je prowadził za pomocą żelaznej laski, podobnie jak są kruszone naczynia z gliny; w sposób jaki i ja otrzymałem od mego Ojca. (28) Dam mu też gwiazdę poranną. 

Obj. 2: 18-23 (NBG) – o fałszywej prorokini, Jezabel

 (18) A aniołowi zgromadzenia wybranych w Tiatyrze napisz: To mówi Syn Boga, który ma swoje oczy jak płomień ognia, a jego nogi podobne są do metalu. (19) Znam twoje czyny, miłość, służbę, wiarę oraz twą wytrwałość, i że twoich ostatnich czynów jest więcej niż pierwszych. (20) Ale mam nieco przeciwko tobie, że pozwalasz kobiecie Jezabel która nazywa siebie prorokinią nauczać oraz wprowadzać w błąd moje sługi, aby scudzołożyli i zjedli ofiary bałwochwalcze. (21) Więc dałem jej czas, by okazała skruchę z powodu jej cudzołóstwa ale skruchy nie okazała. (22) Oto rzucam ją na mary, a tych, co z nią cudzołożą w wielki ucisk, jeżeli nie okażą skruchy z powodu ich uczynków. (23) Także zabiję jej dzieci poprzez śmierć; więc wszystkie zbory uznają, że ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i że dam każdemu z was według waszych czynów. 

Obj. 2:1-6 (NBG) – fałszywi apostołowie i nikolaici

(1) Aniołowi efeskiego zgromadzenia wybranych napisz: To mówi ten, co trzyma w swojej prawicy siedem gwiazd i przechadza się w centrum siedmiu złotych podstawek do lamp. (2) Znam twoje czyny, cierpienie i twą wytrwałość; że nie możesz znieść bezwartościowych oraz wypróbowałeś tych, co nazywają siebie apostołami a nimi nie są, i znalazłeś ich kłamliwymi. (3) A wytrzymałeś i masz cierpliwość; ciężko też pracowałeś z powodu mego Imienia oraz się nie zmęczyłeś. (4) Ale mam przeciwko tobie, że zaniedbałeś twą pierwszą miłość. (5) Zatem pamiętaj czemu osłabłeś, skrusz się oraz rób czyny jak na początku. Zaś jeśli nie, jeżeli się nie skruszysz, to szybko wyruszam do ciebie oraz wstrząsnę twoją podstawką lampy z powodu jej pozycji. (6) Ale masz to, że nie cierpisz uczynków nikolaitów, których i ja nie cierpię.

Obj. 2: 8-10 (NBG) – o tych “co sobie mowią, że są Żydami a nie są”

(8) A aniołowi zgromadzenia wybranych Smyreńczyków napisz: To mówi pierwszy i ostatni, który był martwy, i ożył. (9) Znam twoje czyny, ucisk i nędzę (a jesteś bogaty), oraz zniesławianie tych, co sobie mówią, że są Żydami a nie są, ale domem zgromadzeń szatana. (10) Nic się nie bój tego, co masz cierpieć. Oto ten oszczerczy zamierza niektórych z was wrzucić do więzienia, abyście zostali doświadczeni; więc będziecie mieć ucisk dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci zwycięski wieniec życia.

Psalm 2 (NBG)

(1) Czemu się burzą ludy, a narody próżne zamysły knują? (2) Powstają królowie ziemi i razem radzą książęta przeciw BOGU, i Jego Pomazańcowi. (3) Stargajmy ich więzy, zrzućmy z siebie ich pęta. (4) Ten, co króluje w niebiosach się uśmiecha, Pan im urąga. (5) Zatem przemówi do nich w Swoim gniewie i w Swojej grozie ich zatrwoży. (6) To Ja namaściłem Mojego Króla na Cyonie, na Mojej świętej górze. (7) Ogłaszam ten wyrok: WIEKUISTY do mnie powiedział: Ty jesteś Moim Synem, Ja cię dzisiaj wydałem na świat. (8) Zażądaj ode mnie, a dam ci w dziedzictwo ludy i granice ziemi na twą własność. (9) Roztrącisz je berłem żelaznym, skruszysz je jak garncarskie naczynia. (10) Zatem teraz rozmyślcie się królowie, ukorzcie się sędziowie ziemi. (11) Służcie BOGU w bojaźni oraz radujcie się w skrusze. (12) Składajcie hołd Synowi, aby się nie gniewał i byście nie zmylili drogi; gdyż łatwo zapłonie jego gniew. Szczęśliwi, co u niego szukają schronienia.

Poniżej program, w którym w pełni omawiam temat: